• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Demet Özdemir: Yorucu bir hayatım var

Nova

Forum Üyesii

Soğuk havalarla arasının iyi olduğunu belirten Deme Özdemir, "Soğukla mesleğim gereği aram oldukça iyi. Kondisyonum sağlam. Karı da çok severim, kim sevmez? İlk kar tanesini gördüğünde bile çocukça mutlu oluyor insan. Kar yağışı izlemeyi ve karda yürümeyi çok severim. Sadece kayak yapmakla ilgili biraz korktuğum için izlemeyi tercih ederim. Belki zamanla bu korkumun da üzerine gidebilirim. Tatil içinse bir seçim yapmak durumunda kalsam hem yaz hem kış diyebilirim" dedi.

"GÖZ ÖNÜNDE OLMAK DURUMUNA TAKILMIYORUM"

Ünlü oyuncu, “Setler, çekimler, kapaklar, galalar; bu ışıltısı ve koşturmacası bol hayat yorucu geliyor mu bazen? Hep göz önünde olmak bazen bunaltıcı oluyor mu?” sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

"OĞUZHAN ESKİ BİR KAMERA ALDI"

Kendisine alınan son hediye sorulan Özdemir, "Oğuzhan aldı. Video çekmeyi çok seviyorum, an biriktirmeyi. Bu aralar eski video kayıtları izliyorum. Çok gerçek, yaşanmışlık hissi veriyor. Aynı duyguyu yakalayabileyim diye olacak ki eski bir makine aldı. Şimdi videoları onunla çekeceğim. Hediyeleşmeyi severiz" ifadelerini kullandı.

EN SEVDİĞİ KIRMIZI HALI GÖRÜNÜMÜ

Dergiye en sevdiği 'kırmızı halı görünümünü' de açıklayan Demet Özdemir, "Hepsi benim bebeklerim! Hepsinde çok emek var, hiçbiri için gerçekten birbirinden daha iyi diyemem. Hepsi çok özel, hepsi çok güzeldi ama heyecanım taze olduğu için 2022 Altın Kelebek’te giydiğim Maison Yeya tasarımı elbise diyebilirim" şeklinde konuştu.

Demet Özdemir hamile mi? Açıklama geldi, Oğuzhan, Demet için 1.5 milyon TL'lik teklifi geri çevirdi!

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.