• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Demet Evgar: Tüm sokaklar benimmiş gibi yürüyorum

Nova

Forum Üyesii

Eşi Levent Babataş ile objektiflere poz veren Demet Evgar, yeni yılın ilk günü en sevdiği şeyin sabah erken saatlerde kalkıp, sokakta yürümek olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu, "Yılbaşı gecesi deyince ailemle bir arada olduğum geceler geliyor aklıma. Yılbaşı gecesinden ziyade ertesi gün sabahı benim için önemlidir. Sabah erken kalkmayı severim. Çünkü yeni yıl başlıyor sokaklar falan da çok kalabalık olmaz. O yüzden bütün sokakları kapatmışsın da yürürsün gibi çok hoşuma gider. Benim planım yok, bebeğimi uyutacağım" ifadelerini kullandı.

Demet Evgar: Mavi'den sonra hayatımda her şey değişti, Demet Evgar'dan Levent Babataş'a: İyi ki doğdun canım sevgilim

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.