• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Nasıl Yapılır ? ChatGPT ile Yemek Tarifleri Alma Methodu

Linux

Owner
ChatGPT Yapay Zeka Robotunu kullanarak yemek tarifleri alabilirsiniz. Hatta daha da abartarak elinizde bulunan malzemelerin listesini vererek size yemek önermesini isteyebilirsiniz.

Örnek kullanabileceğiniz komutlar ;

1. İki yetişkin için bir haftalık akşam yemeği planlamama yardım eder misin?
  2. İki günlük bir yemek planı oluştur ve bana alışveriş listesini ver.
  3. Domates, marul ve brokolim var. Onlarla vegan bir öğle yemeği için ne hazırlayabilirim?
  4. Beyaz sos ve mantar içeren bir makarna tarifi yapmanın kolay yolu nedir?
  5. Tavuk rosto akşam yemeğinin yanında servis etmek için iyi bir şişe şarap ne olurdu?
  6. Sadece üç malzemem var - Soğan, domates ve ıspanak. Bana bu malzemelerle yapabileceğim 3 yemek gösterir misiniz?
  7. Kötü bir gün geçirmiş biri için iyi bir yemek önerisi nedir?
  8. Ben bir veganım ve sağlıklı yemek fikirleri arıyorum.
  9. Stresli bir günde tatlı önerisi verir misiniz?
  10. Kışlık malzemeler içeren çok servisli bir akşam yemeği menüsü önerin
  11. Potansiyel bir işverene şef rolü için yer değiştirmemi açıklayan ikna edici bir mesaj yazın.
Yukarıdaki komutları kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.