• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çetinsaya'dan yeni tesis projesi açıklaması!

Rodin

Forum Üyesii
Serhan Çetinsaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Beşiktaş Asbaşkanı olarak bu şerefli göreve başlayalı tam 1 yıl olmuş. Anıtkabir’de, Atamızın huzurunda üstlendiğimiz bu vazife için var gücümüzle çalışıyoruz. Beşiktaşımızın yatırımları, gayrimenkul işletmeleri ve geliştirme sorumluluğu görevini devraldığım günden bu yana birçok proje ürettik. Geçmiş dönemlerde süreçte tıkanmış, atıl kalmış ya da yanlış imzalar yüzünden kaybetmeye yakın durumda olan varlıklarla ilgili yönetim olarak mücadelemiz devam ediyor. Kimseye, Beşiktaşımızın 1 kuruşunu bile yedirmeye niyetimiz yok. Herkesin içi rahat olsun. Bu zaman zarfında, Beşiktaşımıza yeni tesisler ve kazanç kapıları da kazandırmak için hedeflediğimiz projeleri bir bir hayata geçirmeye başladık. Yaklaşık 21000 m2 arsa üzerine yapılacak olan, 2000 seyirci kapasiteli sahaya sahip, robotik eğitim binasından konaklamaya kadar birçok imkanı içinde barındıran, Avrupa standartlarına uygun yapılacak olan Paşamandıra Futbol Köyü ve dün açılışını gerçekleştirdiğimiz BJK Futbol Akademisi 1. Faz’ı bunlardan sadece birkaçı… İnşallah çok yakında zamanda, Beşiktaş tarihine geçecek bir proje ile huzurunuza çıkmayı planlıyorum. Tek gayemiz, Beşiktaşımız için her zaman daha iyisini ve en iyisini yapmak. Saygılarımla."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.