• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cengiz Kurtoğlu: 100 yaşıma kadar şarkı söylemek istiyorum

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Cengiz Kurtoğlu, "Sağ olsunlar bizi sevenler bu akşam da yalnız bırakmadı. Pandemiden sonra sektörde bir hızlanma var" derken, "Yeni bir albüm çalışması var mı?" sorusuna "Bir albüm çalışması var. Stüdyoya gidip, geliyorum" yanıtını verdi.

"YENİ BİR KARAR ALDIM"

Bir muhabirin "Günümüz sanatçılarında geldikleri gibi giden oluyor. Siz hep kalıcı oldunuz?" yorumu üzerine sanatçı, "Biz yıllardır bunu yaşıyoruz. Sektör değişiyor sürekli, iyi olan uzun yıllar saygıyla, sevgiyle kalıcı oluyor. Mesleki açıdan da çalışmalarımı hep disiplinle yönettim. Bunlara çok dikkat ettiğimiz sürece saygıyı ve sevgiyi de eksik etmediğimiz süre içinde tutuluyorsun ve insanların gönüllerince giriyorsun. Biraz yukarıdan yürüdüğün zaman halk seni evine gönderiyor. Ayrıca yeni bir karar aldım; Allah izin verdiği sürece 100 yaşıma kadar şarkı söylemek istiyorum" dedi.

"TARZIMIN DIŞINA ÇIKMAM"

"Şu sıralar rap müzik yapanları veya pop söyleyenleri arabesk okurken de görüyoruz. Siz tarzınızın dışına çıkar mısınız?" sorusu yöneltilen Kurtoğlu, "Ben tarzımın dışına çıkmam ama belki Türk Sanat Müziği söyleyebilirim. Çok güzel rap müzik ve pop yapanlar da var. Ben belki okuyamasam bile el hareketlerimle onlara eşlik ediyorum. Onların da ortamlarına girmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Cengiz Kurtoğlu: Fatma ile İstanbul'a kaçarken otobüs paramız yoktu!, Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu ile Boğaz’da nostalji rüzgarı

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.