• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'ı siyasi partiye üye yapmışlar

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ağabeyi, senarist ve yazar Can Yılmaz, haberi ve izni olmadan kendisinin bir siyasi partiye üye yapıldığını söyledi. E-Devlet uygulamasına girdiğinde siyasi parti üyesi olduğunu fark eden Can Yılmaz, "Siz de E-Devlet’e girip bakın bakalım, sizi hangi parti için uygun görmüş değerli yöneticiler? Keşke bana da haber verseydiniz…" ifadelerini kullandı.

Can Yılmaz, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Haberi olmadan siyasi parti üyeliği yapıldığını belirten belirten Yılmaz, duruma tepki gösterdi.
SİZ DE E-DEVLET'E GİRİN BAKIN"
Büyük Birlik Partisi üyesi olduğunu gösteren, E-Devlet uygulamasından aldığı ekran görüntüsünü Twitter'dan paylaşan Can Yılmaz, "Siz de E-Devlet’e girip bakın bakalım, sizi hangi parti için uygun görmüş değerli yöneticiler? Hayırdır inşallah ! Keşke bana da haber verseydiniz… Kimlik bilgilerini de usulden sakladım, döner söylediğim için çoktan çaldırmış olabilirim." dedi.

Yılmaz, diğer bir tweetinde ise "Ben şanslıyım beni İstanbul’da tutmuşlar, yeğenim Mersin’e hiç gitmedi ama Mersin ‘de bir partiye gönül vermiş…" ifadelerini kullandı.

(Alıntıdır)

BertaN

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.