• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çebi'den TFF'ye sert sözler!

Rodin

Forum Üyesii
Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamalar şöyle: ÇEBİ'DEN ARDA GÜLER YORUMU "Arda çok iyi çocuk. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olduğu için gurur duyuyorum. Gençlere örnek olacak bir şey yaşıyoruz. Biz de 2-3 tane genç futbolcumuzu verdik. Gidenler için çok mücadele ettim. Genç futbolcuların aileleleri ve menajerleri bunları para makinası olarak görüyorlar. Arda'nın transferi ekonomik transferdir. Ailesi gitmek istemiştir, Fenerbahçe vermek istememiştir. Sadece taraftar da yoktur. Bizim çocuklarımız gittiler. Ne olacak? Bizim çocuklara gitme dedimi yalvardım. Durduramadık. Bu çocukların şansları iyi giderse iyi. Emirhan gittiğinden bu yana yedek. Herkes bize kızdı. Gitmek istedi, durduramadım. Suratını asıyor, küsüyorlar." "TÜRK FUTBOLUNUN KANAYAN YARASI FEDERASYONDUR" "Türk futbolunun kanayan yarası Federasyondur. TFF olarak Tahkim ve disiplin kurulunu seçiyorsunuz. MHK'yı da siz seçiyorsunuz. Bu tarafsız olamaz. Tarafsız olmak için seçim olmalıdır. Bize listeler gelsin, biz seçelim. Kişi seçiyorsa taraflı olma ihtimalinden dolayı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi bunu doğru bulmuyor. Burada yanlış yönetim var. Bunun içeriği değişmeli. Değişmedi. MHK Başkan adayları liste yapsınlar. Bizler de oy atalım. Bunu istemiyorlar. Her tarafı kontrol etmek gibi düşünce antidemokratiktir. Beyefendi duygusalca davranmış. Beşiktaş olmasa sen orada olamazsın. Onu bilecek kadar bilgin olmalıdır. Federasyon Başkanı beni sevsede sevmesede adil ve adaletli olmalıdır. Bu camia buna izin vermez. Hiç bir camia buna izin vermez. Rahatsızsan istifa eder, gidersin. Beşiktaş'ın varlığını kabul edeceksiniz. Çok beklersin laflarını kullanmazsın. Onun cevabını alacağız ve ona göre yol gösterecek. Beyefendi benim başkan adayı olacağımı söyleyerek yürümüş. Ben bunun olmayacağını hep söyledim. Onlar beni aday gösterip, daha sonra aday göstermekten vazgeçmediler. Ben istemedim. Bir huzursuzluk var. TFF Başkanının hareketlerinden ve tavırlarından huzursuz oluyoruz. Biraz şahsileştirdi. TFF Başkanına Ali Koç'a söylediği sözü soracağız. Bakalım ne diyecek. Sessiz kalırsa söylenmiş olarak göreceğim. Ona göre biz de tavrımızı alacağız"

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.