• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çebi'den Ceyhun Kazancı ve Şenol Güneş açıklaması!

UzmErdaL

Forum Üyesii
Çebi programda, aralarında sorun olduğu söylenen Ceyhun Kazancı - Şenol Güneş ikilisine de değindi.

İşte Çebi'nin açıklamaları:

"Ceyhun Kazancı ile Şenol Güneş'in görevleri birbirlerini tamamlıyor ama her ikisi de bana bağlı çalışıyorlar. Bu durumu kabul ettiler. Hocanın görevi başka, Ceyhun'un görevi başka. Hocayla birlikte gerekli takım planlamaları yapacak. O planlamalardan sonra takipleri yapacak, bulacağı oyuncuları hocasıyla tartışacak. Hocayla anlaştıktan sonra başkana gelecek ve gidecek kulübüyle, kendisiyle pazarlığını yapacak. Bu transfer uzun bir uğraş. Şenol Güneş'in işi değil bu. Ayrıca U19 ve altyapı takımları var. Ceyhun Kazancı, Şenol Güneş'in faydalanacağı biri. Ben Ceyhun'u çok başarılı buluyorum. Çok eleştiriliyor falan da ben öyle düşünmüyorum. Ceyhun Kazancı, Weghorst'u ikna edip getiren adamdır. Ghezzal'ı, Rosier'i, Masuaku'yu, Saiss'i, Alli'yi, Gedson'u ikna edip getirdi. Şu isimlere bakın. Hocasıyla tartışıp, başkanıyla görüşüp realize etti bu transferleri. Hem Şenol Hoca, hem Ceyhun Bey çok mutlu". Birbirlerini çok seviyorlar. Beni aradan çıkarabilirler."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.