• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Çebi seçim için tarih verdi!

Aaryan

Forum Üyesii
'Biz bu oyuna gelmeyeceğiz' Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu toplantısında ekibine kongre tarihini açıkladı. Başkan Çebi, düzenlediği basın toplantısı sonrasında ekibi ile bir araya gelerek, “Takım 7 aydır maç kaybetmiyor. Fakat hiç bir yönetim kurulu bu durumda genel kurula çağrılmadı. Bir oyun oynanıyor, fakat biz bu oyuna gelmeyeceğiz. Görevimizin başındayız. Kongre 2025 Mayıs ayında. Kim aday olacaksa olsun” diyerek idarecilerini motive etti. Hasan Arat, çağrı yapmıştı Beşiktaş’ta daha önce bir sonraki seçimde başkanlığa aday olacağını açıklayan Hasan Arat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada seçim kararı alması gerektiğini ifade etmişti. Arat, “Beşiktaş’ımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır. Camiamız uzun süredir huzursuz ve endişelidir. Beşiktaş’ımızın, mevcut yönetimle kaybedecek bir günü daha yoktur. Beşiktaş Yönetim Kurulu’nu, Olağanüstü Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum. Camiamız müsterih olsun; Beşiktaş’ımızın tüm sorunlarını çözmeye hazırız” ifadelerini kullanmıştı. Kaynak: Fanatik

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.