• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Cansu Tosun'dan iddialı 'estetik' açıklaması!

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Eşi Erkan Kolçak Köstendil'in bir dönem Hollanda'da amatör bir futbol kulübünde oynadığı için yurt dışına yerleşen ancak artık Türkiye'ye döndüklerini anlatan Cansu Tosun, "Biz hem orada hem buradayız. Hiçbir şeyi tam olarak bırakmıyoruz ki keyfimize göre, bir başlıyor, bir duruyoruz. Çocuk da alıştı artık bu duruma doğduğundan beri" şeklinde konuştu.

"SABAH GİDİP GECE DÖNÜYORSUNUZ"

Cansu Tosun, çekimleri Konstanz Gölü’nde gerçekleşen, Almanya-Avusturya ortak yapımı ‘Murder by the Lake’ (Die Toten vom Bodensee) isimli dizide 'Aisha' karakterine hayat vermişti. Dijital platform için dizi görüşmesi yaptığını ancak önceliği iki yaşındaki oğlu Marsel'e verdiğini anlatan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"TEK ESTETİKSİZ OYUNCU BENİM"

Saçının rengini değiştirdiğini, bu nedenle insanların bazen kendisini yolda tanımadığını anlatan ünlü oyuncu, "Tek estetiksiz oyuncu benim yani hiçbir müdahale yok suratımda" dedi. Gerekirse bir proje için estetik yaptıracağını belirten Tosun, sözlerini şöyle sürdürdü:

Alıntı Metni

"KENDİME İHANET ETMİŞ GİBİ HİSSEDERDİM"

Geçtiğimiz günlerde iki yaşındayken geçirdiği kaza sonrası kolunun yandığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan 34 yaşındak, güzel, koluna estetik yaptırmayı hiç düşünmediğini açıkladı.

Alıntı Metni

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.