• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Bu federasyonla Beşiktaş'ın şampiyon olması zor..''

Aaryan

Forum Üyesii
Kaya Çilingiroğlu'nun açıklamaları; Beşiktaş kadrosu şampiyonluk için kötü bir kadro değil, yani burada bir tane sol bekin eksiği var, Masuaku'ya ne olacaksa onu konuşuyorsun, stoperleri tam olarak seyredelim Onana'yı, zaten bir tane 6 numara bulması lazım kesinlikle, Amartey arka direğe gitti bir gol attı diye onu çok abartmayalım seyredelim. Stoperleri ben 2-3 maç seyredeyim ondan sonra konuşalım. Tayyip zaten yok Tayyip olsa orada stoper sıkıntın yok diye konuşurum, artık Onur benim için çok önemli, Muleka çok önemli Cenk gelecek bu kadroya, Ghezzal'i artık yoktan sayıyoruz yani maalesef Rebic bence çok iyi bir futbolcu lider bir oyuncu. Çabuk ve kuvvetli bir oyuncu fakat sıkıntılı bir oyuncu galiba daha evveel Hırvatistan milli takımında sıkıntılar yaşamış. Şenol Güneş sever sıkıntılı oyuncuyu oraya merkez orta saha olmazsa olmaz birde sağ kanat olabilir. İsimlere bakmamak lazım, sahadaki performans önemli. Geçen sezon biz dahil rakiplerini favori gösterirken iki derbi maçında birinde on kişi kalmasına rağmen deplasmanda neler yaptı gördük bu takımı. Semih var genç oyuncu onu merak ediyorum bir tam seyretsem böyle oyun içinde ne yapıyor? ne ediyor? ikili mücaadelelerde nasıl? Cenk'in en az üç ayı var yani Ocak ayını filan bulur ama Cenk'i bulan sakatlık şansız sakatlık ve çok müthiş bir sezon geçirdi ve birde onu oynatmıyordu Valerien Ismael. Federasyon ile aralarının acil olarak düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Federasyon başkanı Beşiktaş hakkında umursamaz diye bir alf söylemiş, bu hiç kabul edilir bir şey değil umursamıyorum demiş. Bir şekilde fedrasyon ile çözmesi lazım bu anlaşmazlığı, yoksa Beşiktaş bu mevcut federasyonla, bu kafadaki federasyonla şampiyon olması çok zor.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.