• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir öğretmenin 11 kez isteği dışında tayin edildiği haberlerine valilik açıklaması

Emre ESMER

Moderatör
Tekirdağ Valiliği, bir öğretmenin isteği dışında 11 kez tayin edildiğine yönelik yapılan haberlere ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Son günlerde bazı internet sitelerinde yer alan 'Bir öğretmenin, TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’un talimatıyla 1.5 yılda 11 kez tayin edildiği' iddiaları hakkında açıklama yapılması gereği duyulmuştur. Söz konusu haber ve paylaşımlarda bahsi geçen kişi, öğretmen olarak görev yaparken aynı zamanda mevzuat hükümlerine aykırı şekilde özel eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunmaya devam ettiği yönündeki iddialar sebebiyle, Süleymanpaşa Kaymakamlığı görevlilerince icra edilen denetim ve tespit neticesinde hakkında idari işlem uygulanmıştır. Yine Milli Eğitim Bakanlığı müfettişleri tarafından ilgili hakkında yürütülen soruşturma neticesinde, Kırklareli iline öğretmen olarak ataması gerçekleştirilmiştir. Bahsi geçen personelin, soruşturma sonucunda mevzuat hükümleri gereğince, 2020 yılında atandığı Tekirdağ’a tekrar atanma talepleri kabul edilememiş ancak kendisinin müteaddit tayin taleplerine istinaden farklı illere ataması gerçekleştirilmiştir. İlimizde görev yapan öğretmenlerin herhangi bir kişinin müdahalesi ya da isteği istikametinde atamasının yapılması ya da görev yerinin değiştirilmesi söz konusu değildir. Kamuoyunun bilgisine arz olunur' denildi.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.