• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş'ta neler oluyor?"

Rodin

Forum Üyesii
Eyüp Yardımcı; Beşiktaş, Avrupa'ya kamp dönemi için gitti fakat bildiğiniz gibi henüz bitmiş bir transfer yok. Sponsorluk anlaşması yok. Beşiktaş'ta böyle bir bilinmez durum var. Taraftarlar sabırsız, yönetime karşı tepkililer. Haklılar tabi zaten kombine fiyatları ile ilgili taraftar ve yönetim arasında serzeniş olmuştu şimdi bu diğer gelişmeler Beşiktaş adına sıkıntılı günleri beraberinde getirmiş oldu. Sezon öncesi kamplarda tüm takımın bir arada olması çok önemli bir futbol gerçeğidir. Şenol Güneş'in de bu yönde istediği o idi. Valerien İsmael döneminde biliyorsunuz Beşiktaş kampa tam takım olarak gitmişti. Fakat bu yönetim yine aynı başkan çok inendıkları, sabırla arkasında durmayı vaad ettikleri, geleceği düşündükleri proje dedikleri şeyden yeni sezon başlangıcında, kamp sürecini de tüm takım bir arada geçirmiş olmasına rağmen her şey youlnda gibi gözüküyorken bir anda vazgeçtiler. Futbolda tabi önemli bir süreçtir kamp süreci, Beşiktaş'ta bu süreci ve sonucunu da gördük... O yüzden bu yönetimin ne yapacağını bilemiyoruz! Transferde ne yapacak? Stad sponsorluğunda ne yapacak? Rakipleriniz, sizin özellikle sponsorluk konusunda almış başını gitmiş iken sizlerin hâlâ bir şey yapamıyor olması, yapamamış olması bir handikaptır. Dilerim Beşiktaş adına bunlar çok büyük sıkıntılara yol açmaz, Beşiktaş bir an önce her şeyini toparlamış döneme geçerler. Beşiktaş bonservisi elinde olan futbolcuları düşünüyor. Onlarda imza parası düşünüyorlar. Beşiktaş burada birçok futbolcuya imza parası vermek istemiyor ya ada düşük paralar vermek istiyor. Sayın Ahmet Nur Çebi'nin önündeki en büyük engellerden biriside bu.. Beşiktaş'ta birde Ceyhun Kazancı sıkıntısı var. Yönetim ve Ceyhun Kazancı arasında birisinin söylediğini diğeri başka söylüyor. Ceyhun Kazancı'yı bu başkan getirmişti. Büyük yetkilerle getirmişti. Valerien İsmael sonrasında Şenol Güneş dönemi başlayınca, Şenol Güneş ilk geldiğinde Ceyhun Kazancı'ya "sen biraz konuşacağın yeri bilmelisin" gibi bir ayar verdi. Yani ona dedi ki; ben burada iken sen her şeye karışamazsın. Benim istediğim futbolcuyu transfer etmeye çalışacaksın ayarı verdi. Zaten o günden beri bir sıkıntının olduğu belli idi. Belki şunu da yaşayabiliriz; Ceyhun Kazancı'ya belli bir zaman sonrasında seninle çalışmaktan memnunduk ama buraya kadar da denilebilir. Beşiktaş'ta çok iyi günler Beşiktaşlıları beklemiyor. Dileriz ki! özellikle kamp döneminde transferler yetişir. Çünkü transferler yetişmez ise Konferans Ligi ön elemeleri oynanacak bu ön elemelerde eksik takım belki belli bir yere kadar gidecek. Beşiktaş yönetimi, sayın Ahmet Nur Çebi ve transferden sorumlu yöneticilerin elini çabuk tutması gerekiyor çünkü diğer kulüpler bu işlerde ilerdeler. Yönetim bir şey yapamadı bu da doğal olarak taraftartarı germektedir. Zaten sıkıntılı başlamıştınız taraftarlarla Beşiktaş'ın en önemli silahı taraftarıdır. Dileriz ki! bu en önemli silahını elinde tutmasını bilir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.