• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş'ta neler oluyor... Transfer neden kilitlendi?"

Aaryan

Forum Üyesii
Fırat Günayer; Ortalıkta korkunç bir istifa tezahüratı var ve bu istifa durumuna d atüm yöneticilere sordum. İçeride neler oluyor? Sıkıntı nedir? Neden transferler kilitlenmiş vaziyette? Nedir problem? Beşiktaş neden istediği hamleleri bir türlü yapamıyor? Ceyhun Kazancı'ya yoğun eleştiriler var, ekranlardan muhabirlere eleştiriler var. Serhan Çetinsaya, Sercan Dikme'yi 'Sercan Dikme yüzünen bu transferler olmuyor!' şeklinde bana göre talihsiz bir açıklama yaptı. Muhabir yazınca transfer bozulurdünyanın en komik hikâyesi öyle durum söz konusu değil. Paran varsa gider bastırır alırsın. Tadic'in menajeri elbette sadece Beşiktaş'a değil Fenerbahçe'ye de gidiyor ve bu arada Beşiktaş'la pazarlığa devam ediyor. Beşiktaş 2,5'dan 3 milyona sonra 3,5 derken Tadic 4,5 milyona inecek iken Tadic Beşiktaş'ı arayıp 7 milyon euro istiyor. Tabiki Beşiktaş daha yüksek teklifler olduğunu anlıyor ve burada Fenerbahçe'nin devreye girdiğini öğreniyorlar. Fenerbahçe 5 milyon euro maaş, 1,2 milyon euro imza parasına tadic'e imza attırıyor. Beşiktaş dördü zor verelim mi? vermeyelim mi? diye düşünürken Fenerbahçe 6,2 milyon euro'ya oyuncuyu transfer ediyor. Halil olayına gelince, Halil'i Şenol Güneş çok istiyor, Umut Nayir'in Beşiktaş'a gelme ihtimali varken Şenol Güneş hayır pivot santrafor değil hareketli santrafor ve yerli santrafor istiyorum benim tanımıma uygun bir tek Halil var diyor ve Halil için Beşiktaş uğraşıyor, Halil ile bir araya geliyorlar. Halil Trabzonlu ve menajerlik işlerini babası yürütüyor. Babasıyla konuşuyorlar ve Halil tarafı siz Brentfort'u çözün gerisi kolay, biz zaten Beşiktaş'a gelmek istiyoruz diyorlar. Beşiktaş, Brentfort'u bonservissiz şekilde çözüyor ama ondan sonra Halil tarafı bir anda diyor ku tamam geliyoruz ama 23 milyon TL isteriz, Beşiktaş tarafı bonservisi çözdüğümüzde kolaylık sağlayacağız demiştiniz bu para nereden çıktı diyor? ve o parayı indirmeye çalışıyor. Şenol Güneş bu durumu öğreniyor ve sert bir basın toplantısı yaparak 'Halil böyle yaparsa, ona güvenim azalır' diyor. Şenol Güneş'in bu tavrından sonra Halil'in babası tamam biz geliyoruz, kontratı gönderin diyor ve Beşiktaş 08.30'da kontratı gönderiyor ama saat 09.00'da halil tarafının telefonları kapanıyor. Beşiktaş birkaç tane oyuncu için bu bonservis bedelleri yüzünden paramız yok! diyerek vazgeçti. Bütün bu transferlere baktığımızda Tadic'den Halil'e ve diğer futbolculara olmamasıının tek ortak noktası "para".. Beşiktaş'ın parası olsa bu oyuncularla pazarlığı yapmayacak. Beşiktaş Araf'ta kaldı. Beşiktaş bir yandan kulübün mali şartlarına göre biz transfer yapalım diyorlar diğer yandan da rakipleriyle bu şartlarda başa çıkamıyorlar. Beşiktaş başkanı ve yönetimi bu süreci iyi yönetemedi özellikle iletişimde ciddi bir sorun yaşadı.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.