• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaşlı taraftarlar karamsarlıkta haklıdır çünkü..."

Aaryan

Forum Üyesii
Metin Tekin; "Şu kadroya baktığımda Cenk ne zaman iyileşecek diye bakarım, büyük eksik. Cenk ne zaman iyileşecek net cevabı yok, Avrupa kadrosuna alınmadı. Şenol Güneş ile her şey iyi gitmeye başlamıştı, Konyaspor beraberliği ikincilikten etti. O yüzden ciddi ciddi soruyordum Cenk ve Ghezzal'ın olmadığı bir Beşiktaş çok eksik başlar. İlk haftadan eksik başlamak etkiler. Allah korusun Konferans Ligi elemesinde çok sıradan bir ekibe elenirse büyük bir hayal kırıklığı devam eder. Kendine güven işidir futbol. O anlamda çok dikkat etmesi gerekir Beşiktaş'ın, kırılgan bir kadrosu var." Önder Özen; "Taraftarlar karamsarlıkta haklıdır çünkü aslında en basit iş Beşiktaş'taydı. Yani Beşiktaş'ın son derece nitelikli, kaliteli bir ilk 11'i vardı tek eksikli ilk 11'i stoper dışında tam takımı vardı. Çok güvenilir bir kaleci, iki tane çok iyi sağ bek, biri çok iyi diğer ihiçte fena olmayan sol bek, iyi bir stoperi (Saiss'den bahsediyorum), ligin bence en yüksek skora ulaşmış olan ve ulaşacak olan sol önü Cenk, en yaratıcı santrforu Aboubakar, en yaratıcı kanat oyuncusu Ghezzal Beşiktaş'ın kadrosundaydı... Orta sahayı topla geçebilen Gedson'u vardı. İhtiyaçlar belli idi; Cenk'in, Aboubakar'ın ve Ghezzal'ın arkasına birer tane nicelik bağlamında kadroyu genişletecek yani kenarda ısınmaya kaldırabileceğiniz üç tane oyuncu, üç tane hücumcu artı Gedson'un bir arkasına bir önüne... Bu kadar basitti, başka bir şeye ihtiyaç yoktu. Beşiktaş'ın ilk onbiri bağlamında ben hâlâ iddia ediyorum, geçen sene en kaliteli onbir Beşiktaş'ın onbiri idi. Beşiktaş'ın sıkıntısı 12,13,14,15, 16 idi... Birdi yaşanan teknik direktör muamması vardı. Belki Şenol Güneş ile başlamış olsa başka türlüde olabilirdi. Dolayısıyla görünen şu idi ilk onbire üç oyuncu gerekiyordu. Bir stoper, Gedson'un ön ve arkasına iki oyuncu bu kadardı transferi. Başka ilk 11 transferi gerekmiyordu. Cenk, Aboubakar ve Ghezzal'in birer tane güçlü alternafi sadece bunlar gerekiyordu başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktu. Üç ilk onbir, üç yedek..."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.