• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş'ın Giresunspor maçını kazanacağını düşünüyorum ama..."

UzmErdaL

Premium Üye
Emre Özcan'ın açıklamaları şöyle:

"Ismael'in üzerinde şu çok büyük baskı var gerçekten. Son Fenerbahçe maçı da içeriden etkiledi hocayı. Zaten kazanamadığı takdirde ben hocaya o sonuç yardım etmeyecek demiştim. Hatta beraberlik ihtimalinden konuşmuştuk. Ilk şunu söylemiştim. Beraberlik Fenerbahçe'de yara açmaz. Hatta yani kötü bir sonuç olmaz onlar için ama Beşiktaş için iç sahada böyle iki maçtan sonra beraberlik iyi bir sonuç olmaz ve hocaya yardım etmez demişim. Gerçekten onu görüyoruz. Yani hocanın aleyhine sesler yükselmeye başladı. Bir yabancı teknik adam için maalesef Türkiye'de işler böyle. Yani bu artmaya başladığı anda tehlikenin çok daha büyüdüğünü söyleyebiliriz. Böyle bir ortamda Giresun deplasmanı aslında çıkmak istemeyeceğiniz yerlerden biri. Çok zor bir maç. Kağıt üzerinde çok zor bir maç ama yani Giresunspor'da da şöyle bir şey var. Üretmekte çok zorlanıyorlar. Son haftalarda ne zaman izlesem Giresunspor maçlarını üretmekte zorlandıklarını, ürettikleri maçlarda da yani pozisyona girdikleri maçlarda da genellikle kalelerinde çok fazla pozisyon verdiklerini görüyoruz. O yüzden Beşiktaş'a karşı Hakan Keleş'in ben yine böyle çok savunmacı bir kimlikle çıkacağını düşünüyorum. Çünkü o beşli ya da altın savunmayı ortaya çıkardığı zaman gerçekten geçilmesi çok zor bir takım haline geliyorlar. Bunu Galatasaray'a karşı gösterdiler. Yani Galatasaray'ın pozisyona sokmadıkları gibi, bir kontradan bir gol attılar, galibiyeti aldılar ve Galatasaray için ciddi bir yara açtılar. Öyle bir maç oynayacaklarını düşünüyorum. Bu da Beşiktaş'ın üretkenlik problemiyle beraber düşük pozisyonlu bir maçı getirebilir. Beşiktaş'ın kazanacağını düşünüyorum ama kazaya uğrayabileceğiniz bir maç."

BertaN

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.