• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş'ın 1. ve 2. takımı antrenman maçı yapsa, 7-1 biter"

Aaryan

Forum Üyesii
Ali Ece; Beşiktaş'ın yediği golde Onana, Mahmutov gerçekten iyi futbolcu ama Azerbaycan liginin Sosa'sı. Onana ilk yarıda kötü bir efsane idi. İlk kırbeş performansı ile hakkındaki kötü sözlere biraz hak veriyorum. 7'nci dakikada kontra atağı kesti onun dışında bütün paslar hata dolu. Hadi hiçbir şey yapamadın Mahmutov'un attığı golde o fizik sana Allah vergisi var, fiziğini kullan. O şut açısını nasıl verdin? Feci bir sahne... Amartey'den zaten beklentim yok. Stoperde ligin en iyilerinden biri olacak söz konusu bile değil. Adam bir kere Leicester City'de defansif orta saha idi, üçlü savunmada fena değildir. Bir kere Saiss'in yeri Amartey ile dolmaz. Benim kriterim odur kimin yerine, kimi alıyorsun? Saiss'in gitmesine üzülmedin, gitmek istiyordu ama onun yerine kimi koyacağın önemli.. Beşiktaş'ın birinci ve ikinci takımı antreman maçı yapsa maç 7-1 biter. O bir golü Amartey-Necip stoper ikilisi bir şekilde ne yapar eder yemeyi başarır, bu bir büyük sıkıntı.. İkinci yarının başında Aboubakar'ı insanlar görmese ki Aboubakar ile beraber Hadziahmetovic ve Masuaku girdi. Zaten dilerim Umut Meraş'ın Beşiktaş'taki son maçıdır. Çok iyi bir menajerle de çalışmaya başlamış. İlk menajeri de çok iyiydi o kadar süre Beşiktaş'ta maaşlı personel tutmayı başardı. Eski ve yeni menajeri tebrik ediyorum ama yenisinden ricam gerçekten Westham Masuaku'yu tutsa idi hiç Umut Meraş'ı Masuaku'nun yedeği alteratifi yapar mıydı? Westham direktörünü hemen kovarlardı... Gerçekten arada o kadar büyük fark var ki! Amartey o yüzden üçüncü kalıyor Saiss-Amartey farkı ile... Onana'nın yaptığı pas hataları dışında birde Umut Meraş'ın yapamaığı ortalar. Masuaku ve Aboubakar girdi başka bir maç oynandı... haber1903 Youtube Kanalına Abone olmak için;

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.