• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Beşiktaş'a Josef lazım, Şifo Mehmet lazım, Rıza lazım..''

Rodin

Forum Üyesii
Çilingiroğlu; ''Beşiktaş camiasının ve taraftarların transfer beklentisi var. 6 numara pozisyonuna bir adam alınması lazım, bu olmazsa olmaz. 6 numara pozisyonu bir takımın en önemli pozisyonudur, o pozisyonda Jozef de Souza vardı, senelerce o pozisyonda sıkıntıyı hissetmedi Beşiktaş. Galatasaray yıllarca o sıkıntıyı çekti bu sene Torreira'la o sorunu halletti. Ben Redmond’ın kalacağını düşünüyorum büyük ihtimalle de kalır, karısı istemiyor falan diyorlar da, neyini istemiyor? Bu İstanbul’u görüpte istemeyen mi var. Nerede yaşıyor ki? İstanbul benzeri olmayan bir yer. Sonuçta Redmond kalır gibi, ama önümüzdeki sene için bence o da soru işareti. Fenerbahçe maçı çok iyi bir çıkış, üstüne 4-5 maç ama koca sezonda soru işareti. Bana öyle oyuncu lazım değil, bana Jozef gibi oyuncu lazım. Bu takıma Jozef lazım, Şifo Mehmet lazım, Rıza lazım, o tip oyuncular lazım. Yani bu hafta oynarmı oynamaz mı muamması olmaması lazım, Rıza, Şifo Mehmet bunlar 40 maçta 40 maç oynardı. 39 maç oynamadıkları zaman moralleri bozulurdu, hele Rıza bir maç oynamasın yüzü düşerdi. Oyuncu dediğin öyle olmalı.''

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.