• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş şimdiden en büyük şampiyonluk adayı!"

Rodin

Forum Üyesii
Cüneyt Kaşeler'in açıklamaları şöyle: "Beşiktaş, Adana Demirspor'u 4-1 yendi. Fenerbahçe'yi, Galatasaray'ı da geri düşüp yendiler. Beşiktaş taçtan gol yedi. Not aldım, 42. dakikaya kadar pozisyonu da yoktu. Sonrasında da Aboubakar attı. Cenk'in pozisyonu penaltı olabilir, Ndiaye'nin eline gelen top da bana göre penaltı ama ayağından geldiği için kurala göre vermedi." "ABOUBAKAR ATMAYA DEVAM EDİYOR" "Ben 'Aboubakar fiziken çok zayıf, bu golleri nasıl atar' dedikçe, Aboubakar atmaya devam ediyor. Adana Demirspor koş koş oyunu oynuyor. Ne zaman set oyunu oynarsan defoları ortaya çıkıyor. Gedson da Şenol hocayla kimliğini buldu. Zaman zaman sola geçiyor ve golü de attı." "GÜNEŞ'LE BU BAŞARI GELECEKTİ" "Beşiktaş'ın bu sezon Şenol Güneş'le bu başarıyı yakalayacağını burada söylemiştik. Galatasaray şampiyon olmasına rağmen, Beşiktaş önümüzdeki senenin en büyük şampiyonluk adayıdır. Transfer tabii çok önemli. 2 tane daha orta saha alacağını düşünüyorum. Zajc hamlesi olursa bu adaylığını tesciller Beşiktaş. Zajc hala imzalamadı Fenerbahçe'yle. Beşiktaş 1 numaralı şampiyonluk adayıdır."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.