• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Beşiktaş sezonun en önemli transferini yaptı''

Rodin

Forum Üyesii
"Amir altı numara oynadı, normalde sekiz numara diyebileceğimiz bir oyuncu,bu yeteneklere de sahip. Asist ve gol özelliği olan da bir oyuncu. Savunmanın önünde derin oyun kurucu rolünde oynadı dün gece. Bu işi gayette iyi yaptı, hem çıkışlarda birinci ve ikinci bölge bağlantısı anlamında,hem duran toplarda, etkili duran Topları kullandı, hem de Beşiktaş’ın topa sahip olduğu pozisyonlarda seri pas trafiğini artırmasında büyük rol oynadı. Duran toplarda gerçekten bir ekstra yarattı goldeki orta çok kaliteliydi. Bazen duran Topları çalışırsın ancak uygulamayı yapmak için Amir gibi oyunculara ihtiyaç duyarsın. Demekki doğru oyuncuyla oluyor muş. Amir irili ufaklı ofansif ve defansif olarak ciddi bir fark yarattı. Ben transfer olacağı zaman söylemiştim, "hangi takımı alırsa uzun süre faydalanabilecek ve büyük fark yaratacak bir oyuncu" demiştim. Amiri Beşiktaş transfer etti ve sezonun bence en önemli transferlerinden birini yaptı."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.