• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

“Beşiktaş, Lyanco sürecini doğru yönetti”

Aaryan

Forum Üyesii
İşte Pehlivan’ın açıklamaları: “BEŞİKTAŞ, LYANCO SÜRECİNİ DOĞRU YÖNETTİ” Lyanco ile anlaşma aşamasına gelinmesine rağmen son anda bir sakatlık pürüzünün çıkıp anlaşmanın iptal olmasına çok üzüldüm. Lyanco, özellikleri itibariyle benim bu ligde ilk 2 sıraya, hatta ilk sıraya yazacağım bir stoper, çok önemli bir oyuncu. Şenol Hoca da yaptığı açıklamada “Amartey olsa da olur, olmasa da olur” demişti, Lyanco’yu ise çok istiyordu. Lyanco lider bir stoper, çok da iyi bir oyuncu ama sakatlığına bakıldığında mevcut riskin alınıp devam edilebileceği bir noktada değildi. Bence Beşiktaş, Lyanco sürecini doğru yönetti ama Amartey tek başına yeterli olmaz, yanına mutlaka çok iyi bir lider stoper alınması gerekir. “ONANA’YI HOCA ÖZELLİKLE İSTEDİ” Jean Onana, önemli bir potansiyele sahip, genç bir oyuncu. Şenol Hoca’nın özellikle istediği oyunculardan biri. Takım savunmasına önemli katkı sağlayacak, kesici bir 6 numara. Beşiktaş’a çok faydalı olacağını düşünüyorum. “BİR KANAT, BİR STOPER” Beşiktaş bu zamana kadar savunmaya yönelik transferler yaptı, artık hücum takviyelerine geçiş yapacaktır. Özellikle sol kanat forvet oynayabilecek bir oyuncunun takıma katılacağını düşünüyorum. Şu an Aboubakar – Muleka ikilisi iyi gözüküyor ama bu bütün bir sezon için yeterli değil. Sol açık dışında bir de dediğim gibi Amartey’in yanına şef stoper bekliyorum. “BELKİ BİR YERLİ TAKVİYE” Yerli oyuncu konusunda en avantajlı takım Beşiktaş. Bir kere Türkiye’nin en önemli, en iyi yerli kalecisine sahip. Orta sahada Salih gibi direkt olarak 11’e yazabileceğimiz bir yerli oyuncusu var. Sakatlıktan döndüğünde Cenk Beşiktaş’ın en önemli kozlarından biri olacak, ligin en önemli yerli oyuncularından biri. Hazırlık maçlarında gördük ki Onur Bulut, her an formayı alabilecek bir görüntü sergiliyor. Tayyip Talha döndüğünde Beşiktaş için çok önemli bir avantaj olacak. Yaşı çok genç, çabuk toparlayabilecek, önemli bir oyuncu. Böyle baktığımızda Beşiktaş’ın oynamaya hazır yerli oyuncusu çok. Belki bir yerli oyuncu takviyesi daha yapılabilir. “BEŞİKTAŞ, TİRANA’YI RAHAT GEÇER” Beşiktaş’ın UEFA Konferans Ligi’ndeki rakibi Tirana’yı çok fazla izleme fırsatı bulamadım. Batum maçlarını da yarın izleyeceğim, haklarında çok fikir sahibi değilim ama Beşiktaş’ın bütün hazırlık maçlarını izledim. Hazırlık maçlarında izlediğim Beşiktaş; ideal kadrosunu halen kurmamasına karşın Tirana’yı rahatlıkla geçecek güçte. Tur için yeterli gelecek skorun ilk maçta, Beşiktaş Stadı’nda alınacağını düşünüyorum. Duhuliye.com

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.