• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş kazana kazana gitmek zorunda"

UzmErdaL

Forum Üyesii
Metin Tekin;

Beşiktaş çok rahat mı kazandı maçı tabiki hayır! Çok zorlanmadığını söyleyebiliriz ama skor 1-0 kaldığı müddetçe rakip her zaman maça ortak olmuştur ki iki tane çok önemli pozisyonları var.

Beşiktaş puan anlamında geride olduğu için artık her maç kazana kazana gitmek zorunda olan bir Beşiktaş var o yüzden geçen haftayı en ideal kadrosuyla oynamasını beklerdim Şenol Güneş’in o anlamda eleştirim oldu.

Oradaki orta saha kurgusu, sol bek seçimi gibi konularda çok doğru bir kadro değildi.

Bugün farklı bir kadro ile çıktı hele hele orta saha kurgusu çok önemliydi.

Gaziantep maçında Şenol Güneş futbolcularına bir mesaj vermek istedi ve böyle kadro çıkardı demek doğru değil çünkü puan kaybederek ders verilmez. Şimdi eldeki oyuncu kadrosuna baktığımızda en ideal orta saha bu orta saha.

Josef – Salih ve bana göre baştan başa bir orta saha Gedson Fernandes.

Sahaya baktığımızda mert ile beraber takımın en iyi oyuncusuydu Gedson Fernandes, çok pozisyon yoktu belki ama maçı 1-0 tutan oyuncu kaleci Mert oldu, Gedson Fernnades’de bu orta sahadaki bu işleri ben yaparım diyen isimdi.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.