• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş gruba kaldığı an otomatik çeyrek final adayı..."

Aaryan

Forum Üyesii
Uğur Karakullukçu; Neftçi Bakü - Beşiktaş maçı var ve Beşiktaş'a tur daha yakın gibi gözüküyor. Bu turu geçen Neftçi Bakü'de olsa, Beşiktaş'ta olsa açıkcası Dinamo Kiev - Aris maçı var. Aris'in çok zorlayacağını zannetmiyorum ama Dinamo Kiev biraz ağır kalabilir. Mustafa Demirtaş; Konferenas Ligi için çok, rakiplerin hepsi zor aslında Uğur Karakullukçu; Bizim hiçbir takımımız , Fenerbahçe hariç Konferans Lig'i seri başı değil sıkıntı buradan başlıyor. Başakşehir bir tek burada seri başı olabiliyordu. Beşiktaş'ın Konferans Playoff'unda seri başı olamaması skandaldır ve bu tamamen kötü bir yönetimin eseridir. Avrupa'yı öncelemeyen, anlık kaygılarla yönetirsen böyle... Mustafa Demirtaş; Şu anda farklı değil... Uğur Karakullukçu; Beş yıllık bazda nasıl 14000 olur? Beşiktaş bir yılda 20000 toplayan takım. Beş yılda toplam 14000 puanın var ve seri başı olamıyorsun. Mustafa Demirtaş; Geçen sene hiç yoktu ondan önceki sene 0 Beşiktaş uzun zamandır ortada yok. Şu an durum farksız değil Beşiktaş'ın şu an hâlâ bir tane 11'i çıkıyor. Başka bir seçeneğin yok. Şenol Güneş şunu da oynatsamıydı acaba yeni transfer Rebic dışında son performansı çok aşırı parlak değil yani hazır bir şekilde gelmiş değil belki Beşiktaş'ta kendini bulur umudu var. Umarız kötü bir kaza yaşanmaz ama Play off turund abu turda çok kolay değil sonrasında takımın kalitesinide yükseltmez isen birtane daha boş Avrupa sezonu maalesef bekleyebilir Beşiktaş'ı bunu şimdiden söylüyoruz ki! aslında geçmişten bahsediyoruz ama durum şu an d afarklı değil yönetimin çok acayip durumun farkında olduğunu düşünmüyorum. Uğur Karakullukçu; Avrupa'dan elenmeyi dert edinmeyen, Avrupa'ya gitmemeyi dert edinmeyen böyle bir kafa oluştu ben anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum kaldı ki Beşiktaş aslında soruç 4 yılı kenara bırakırsak, Galatasaray'ın da böyle bazı başarıları var ama istikrar bakımından Beşiktaş öndeydi. İstikrarlı olarak Avrupa ligi'ne gidiyor arada bir Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor, gruplardan çıkıyor, çeyrek final zorluyor hani bir düzen vardı en azından Basel'e baktığında imreniyorsun ya hani bütçesi belli ama hep bir yerleri zorluyorlar, belli bir noktaya kadar ama bir istikrar görüyordun Beşiktaş'ta buna en yakın takımlardan biriydi belki de bir numarasıydı ama artık kabul edilebilir noktayı aştı Beşiktaş seviyesine yakışmıyor, Beşiktaş bütçesine sahip hiçbir takımın böyle puanı yok. Dinamo Kiev'in ne alaka ya bu turda... Bu turun Dinamo Kiev'i Beşiktaş zaten. Beşiktaş'ın Neftçi Bakü ile playoff'da eşleşmesi lazım senin daha rahat bir takımla oynaman gerekiyor bu turda ümit ediyorum iyi bir performans ve dirençle bence Dinamo Kiev karşısında bir başarı gelir bu da telafi edilmiş olur. Beşiktaş gruba kaldığı an otomatik çeyrek final adayı...

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.