• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Beşiktaş 3 iyi transferle şampiyon olur"

Aaryan

Forum Üyesii
İşte Fatih Doğan'ın açıklamaları: "Sponsorla ilgili görüşmeler sürüyor. Emirates ile ilgili gelişmelerin bu hafta içerisinde netleşmesini bekliyoruz. Her şey olumlu gidiyor. Beşiktaş stadını Perşembe gününe Emirates Park diye bekliyorduk ama Perşembe gününe yetişir mi bilmiyorum. Bugün yarın olumlu gelimeler bekliyoruz, aksi bir gelişme olmadı. Niyetler olumlu, 10 milyon Euro civarında rakamlar var. 5 yıllık bir anlaşma konuşuluyor, bir sürü ayrıntıları olacak. Herkes görmüştür, bir liste var, boşa çıkan yıldızlar... Bütün kulüpler o liste üzerinden devam ediyor. Bakıyor bonservis yok ama oyuncular stratejik davranıyorlar, boşa çıkan imza parası alıyor bonservis yerine, diyor ki maaşıma oradan katkı yapayım. Zaha'da da var, Edin Dzeko'da da var. Sözleşmesi biten yıldızlar bunları kullanıyor. Alexis Sanchez de bu listede olan oyunculardan bir tanesi. Beşiktaş'ın önceliği değil ama gündeme geldiğini, masada olduğunu biliyoruz. Öne çıkarsa listeye alırız. Şu anda Beşiktaş stoperine tecrübeli, direkt katkı sağlayabilecek iyi bir oyuncu arıyor. 6-7 milyon Euro'ya kadar ödemeye razı. Süreci hep birlikte göreceğiz. Stoper konusu daha erken bitmeliydi, Şenol Hoca öyle istiyordu. Tirana maçına muhtemelen Necip'le çıkılacak. Son dönemde Beşiktaş'ın kaderi oldu, genelde transferler sonra geliyor. Ama Beşiktaş'ın devre arası transferlerinin iyi olduğunu, takıma katkı sağladığını, geçen seneden de Beşiktaş'ın bir bakiyesi olduğunu belirtmemiz lazım. Bu bakiye de iyi bir takım, şampiyonluk umudu veren bir takım. Sadece 4 tane iyi transferle şampiyon olacak bir takım. Çok karamsar olmaya da gerek yok, sorun 4 tane iyi transferin yapılmasıydı. Onana geldi, Amartey taraftarı heyecanlandıran muhteşem bir transfer değil ama takım kurgusunda sağ bekte, stoperde, ön liberoda kullanılabilecek bir oyuncu. İyi bir stoper, iyi bir sol kanat oyuncusu ve iyi bir forvet arkası alınması, 3 transfer Beşiktaş'ı bu yarışta daha iddialı tarafa getirebilir. Galatasaray inanılmaz kadro kurdu, çok iyi yıldızlar aldı, Tadic'i Fenerbahçe Beşiktaş pazarlık yaparken getirmişti, Galatasaray da Zaha'yı getirdi. Transferde bunlar oluyor. Beşiktaş'ın da bir şeye karar vermesi gerekiyor. İyi takım olmak için iyi oyunculara ihtiyaç var ama doğru transfer politikasıyla bu sorunlar aşılabilir, Beşiktaş yarışın içinde olabilir. Belirsizliğin ortadan kalması lazım. Fenerbahçe, Galatasaray bu transferleri yaparken Beşiktaş'ın belirsizliklerle uğraşması taraftarın umudunu kırabilir. Transferlerin bir an önce bitirilmesi hem Şenol Hoca için, hem de sosyolojik olarak, taraftarın tepkisini azaltması ve yumuşatması bakımından önemlidir. Aksi taktirde Beşiktaş'ın başka bir sorunu olur. Lige başlarken başka bir sıkıntısı olur, Avrupa maçı bunun göstergesi olacak. Tirana maçında tribünde olacağız. Yönetime protesto olur mu, olursa ne derecede olur, şiddeti ne olur bilemiyorum. Genelde Beşiktaş taraftarı maç içinde protesto yapmaz, öncesinde ya da sonrasında yapar. Yönetim de artık bu konularda tecrübeli, gereken mesajı alacaklardır diye düşünüyorum. Yönetim istifa sesleri gelene kadar Başkan Ahmet Nur Çebi'nin bütçeyi bu kadar aştığını görmemiştim. Etkiye tepki veren bir yönetim var." Duhuliye.com

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.