• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Berrak Tüzünataç: Hayatımda her zaman yenilikler oluyor

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Berrak Tüzünataç, 38’inci yaş gününde dostlarının kendisini yalnız bırakmadığını belirterek, "Hayatımda her zaman yenilikler oluyor ve olmaya da devam edecek. Her yaşım için bu geçerli. Bütün yakın arkadaşlarım ile beraberim şu an. Son üç yıldır ilk kez kutluyorum doğum günümü. Pandemiden dolayı bütün yasaklar denk geldi" dedi.

"HER GEÇEN GÜN GELİŞİYORUZ"

Güzel oyuncu, “Son jenerasyon oyuncuları nasıl buluyorsunuz? Sektör nereye doğru ilerliyor?” sorusuna, "Ben çok beğeniyorum gidişatımızı. Her geçen gün geliştiğimizi düşünüyorum. Yeni nesil oyuncular da çok yetenekliler. Bakış açılarını da çok beğeniyorum” yanıtını verdi.

'Bu soruya cevap vermeyeceğim'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.