• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Ben olsam farklı bir şey yaparım, Thomas Tuchel..."

UzmErdaL

Forum Üyesii
İşte Tanrıkulu'nun açıklamaları:

Haftasonuna az kaldı. Gelip takımla antreman yapma, takımı toparlama süreci çok az. Ümraniyespor maçına yedek bir ekip takımı hazırlayabilir. Bunun dışında Galatasaray maçı var, öyle ya da böyle Şenol Güneş kabul ederse, Galatasaray maçına deplasmanda çıkacak, sıkıntı. Geldin ve yenildin ne olacak?

Ne beklenir ondan, şapkadan tavşan çıkarması. Şenol Güneş neden isteniyor? Anılar, anılarla olmuyor hayat başka gerçeklik başka…

Şenol Güneş bence giderken başarılı değildi. Bu benim net görüşüm. 24’ncü, oldu 24 takım arasında ilk elenendik, galibiyet alamadık, galibiyete yaklaşamadık.

Fatih Terim ve Şenol Güneş dönemleriyle Türk olmaktan çok gurur duydum. Çok güzel günler yaşadım ama artık devir bitiyor. Olumsuz konuşuyorum çünkü son verisi başarısız. Gelir iyi şey yapar ben yanılırım ama ben olsam farklı bir şey yaparım. Thomas Tuchel’i alırım, bütün şartlarımı zorlarım. Bir sezon çalış, artı 1’e bakarız derim.

Beşiktaş büyük bir camia, Şenol Güneş – Sergen Yalçın isimleri arasında gidip gelecek bir camia değil. Thomas Tuchel şu an çalışmıyor, Beşiktaş adı geçtiği zaman bir bakar sekiz tane Premier lig oyuncusu var ve gelir sezonu burada geçirir.

Zor olanı yaparsan Beşiktaş başkanısın demektir, kolay olanı ben de yaparım… Ahmet Nur Çebi'nin bakışını yükseltmesi lazım.

Duhuliye.com

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.