• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Başkan Geri adım atmıyor..

Aaryan

Forum Üyesii
Başkan Ahmet Nur Çebi de sadece muhalefetle değil, kendi yönetimiyle de uğraşıyor. Bazı isimlerin istifayı düşündüğü, bazılarının ise direk Çebi tarafından görevden alınacağı konuşuluyor. Sergio Ramos'u Beşiktaş'a gelmeye ikna etmişken Ahmet Nur Çebi'nin çekimser tavrı yüzünden istifa eden Serhan Çetinsaya kararının arkasında duruyor... istifasını çekmeyi düşünmüyor. Çetinsaya'nın istifasının ise bir furyaya neden olacağı Beşiktaş yönetiminden ardı ardına istifaların gündemde olduğu yüksek sesle konuşulmaya başlandı. İddiaya göre bu isimler şunlar: -Stat için sponsorluk konusunda başarısız olduğu konuşulan kadın yönetici Mehtap Ferah. İstifa etmese de Başkan Çebi istifasını istemeyi düşünüyor. -Taraftarlar ilişkilerden sorumlu yönetici Bilgihan Sürmen'in de görevinde başarısız olduğu, Ferah gibi istifa etmese bile Başkan Çebi tarafından istifasının isteneceği konuşuluyor. -Ayrıca Umut Güneş'in de yine istifasını vermeyi düşündüğü gelen bilgiler arasında. BAŞKAN GERİ ADIM ATMIYOR Gerek muhalefetin baskıları, gerekse yönetim içinde yükselen seslere rağmen Başkan Ahmet Nur Çebi geri adım atmıyor. Kulübü en zor dönemlerinden birinde alıp düzlüğe çıkardığını, hem ekonomik hem sportif olarak istikrara kavuşturduğunu söyleyen Çebi'ye göre camia herşeyin farkında. Gidene dur demeyeceğini, Beşiktaş'ta yönetimde yer alabilmek için yüzlerce siyah-beyaz aşığı insanın sırada beklediğini söyleyen Çebi, bildiği ve doğru olduğuna inandığı yoldan dönmeyeceğini söylediği belirtiliyor. Fotospor

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.