• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Bana el, kol hareketi yapıyorsun...'

Aaryan

Forum Üyesi
Gazeteci Serdar Sarıdağ ASpor'da katıldığı programda, Aboubakar'ın performansına ve Siyah-Beyazlıların eski teknik direktörü Sergen Yalçın'la Kamerunlu oyuncu arasında geçen diyaloğa değindi. Serdar Sarıdağ, şu cümleleri kurdu: 'Aboubakar bu kafayla giderse eski leblebi günlerini göremez. Şu anda umarım dünyayı ben yarattım, futbolu ben icat ettim kafasında değildir.' Ben gelmeden önce Türkiye'de futbol yoktu gibi bakıyor. 'Sergen Yalçın döneminde hoca onu bir maçtan çıkartıyor, O da Sergen Yalçın'a oyundan çıkarken el, kol hareketi yapıyor. Sergen Yalçın ertesi gün yanına çağırıyor diyor ki; 'senin kötü oynadığın günlerin oldu değil mi?' 'Evet,' diyor. 'O kötü oynadığın günler ben seni kaç hafta üst üstte oynattım mı?' diye soruyor ve Aboubakar da 'Oynattın hocam' diyor. 'Peki, o zaman neden el, kol hareketi yapmadın ben kötü oynuyorum beni neden oynatıyorsun diye? Çünkü ben senin nasıl bir golcü olduğunu biliyorum ve eski günlerine dönmen için sürekli oynatmam lazım, şimdi ben seni iyi oynadığın bir günde oyundan çıkartıyorum ve yerine giren arkadaşının yüzüne bakmadan bana el, kol hareketi yapıyorsun. Birincisi arkadaşına saygısızlık...' Demek ki bunlar bir kulağından girmiş, diğerinden çıkmış. 'İlk geldiğinde Aboubakar çok kitap okuyor diye anlatmışlardı, entellektüel yönü var diye düşünmüştüm, demek ki! boş sayfalara bakıyormuş. Cin Ali kitapları okusa bile bir şeyler öğrenirdi.' | Duhuliye

Wyatt

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.