ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Nedir ? Babala Ne Demek?

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
5,658
Tepkime puanı
42
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Babala, Hintçe ve Malayalam dillerinde kullanılan bir terimdir ve "kelime" veya "mecaz" anlamına gelir. Bu terim, çeşitli türlerde bulunan atasözleri,...
Babala, Hintçe ve Malayalam dillerinde kullanılan bir terimdir ve "kelime" veya "mecaz" anlamına gelir. Bu terim, çeşitli türlerde bulunan atasözleri, özlü sözler ve hikayelerde sıkça kullanılır. Babalalar genellikle hayatta öğütler veren veya dersler sunan kısa anlatımlar veya önermelerdir. Bu sebeple, bazen ironik veya kelime oyunları içerebilirler. Babalalar, Hint ve Malayalam kültüründe önemli bir yere sahiptir ve bu yüzden her yaş grubundaki insanlar tarafından bilinir ve kullanılır.

Babala TV'nin anlamı nedir, kimin sahibidir?

Babala TV'nin yayın merkezi neresidir ve yayın politikası nasıldır? Son günlerde yapılan yayınlarla dikkat çeken Babala TV hakkında merak edilenler internet ortamında araştırılmaya başlandı. İşte Babala TV hakkında detaylar.
Son zamanlarda YouTube'da gerçekleştirdiği yayınlarla özellikle AHBAB Yardım Derneği Başkanı Haluk Levent ile ilişkisi nedeniyle tartışmalara yol açan Babala TV, merak edilerek internet üzerinde Babala TV'nin anlamı nedir, kimin sahibidir? Babala TV'nin yayın merkezi neresidir ve yayın politikası nasıldır? sorularıyla araştırılmaya başlandı. Editörlerimiz sizler için araştırdı. İşte Babala TV hakkında detaylar.

BABALA TV'NİN ANLAMI NEDİR?

Babala TV, Oğuzhan Uğur ve arkadaşları tarafından tasarlanan videoların yayınlandığı ve YouTube sosyal paylaşım sitesinden yayın yapan bir video kanalıdır.

BABALA TV'NİN SAHİBİ KİMDİR? Babala TV'nin sahibi Oğuzhan Uğur'dur. 1 Nisan 2017 ile 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Budabi TV'de Budabi Haber, Korkoloji, RÖNT ve Budabi Olaylar gibi programlar hazırlamıştır. 12 Ağustos 2017'den itibaren kendi kurucusu olduğu BaBaLa TV'de içerik üretmeye başlamıştır. 10 Kasım 2017'den 23 Ekim 2020'ye kadar Oğuzhan Uğur'la P!NÇ isimli programıyla Onedio'nun YouTube kanalında yer almıştır.

Babala TV, Oğuzhan Uğur ve arkadaşları tarafından tasarlanan videoların yayınlandığı bir video kanalıdır. Diğer vinelar gibi Babala TV de YouTube kanalı üzerinden yayın yapmaktadır. Babala TV, yayınlarıyla siyasi anlamda iktidar yanlılarından yoğun tepkiler alırken, muhalif kesimler tarafından daha yoğun izlenip desteklendiği gözlenmektedir.

Oğuzhan Uğur kimdir?

Oğuzhan Uğur, Türk oyuncu, komedyen ve YouTuber'dır. 16 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır. Kariyerine tiyatro oyunlarında sahne alarak başlamıştır.

Oğuzhan Uğur, YouTube platformunda popüler hale gelmiştir. İlk olarak 2014 yılında "Oğuzhan Uğur ile Sinemada" adlı programıyla geniş bir izleyici kitlesi elde etmiştir. Ardından YouTube'da komedi, skeç, parodi ve müzik videoları paylaşmaya devam etmiştir. Videolarında mizahi bir tarz kullanarak genellikle güncel konuları ele almış ve izleyicileri güldürmeyi hedeflemiştir.

Ayrıca televizyon dizilerinde ve filmlerde de oyunculuk yapmıştır. "Kurtlar Vadisi Pusu", "Komedi Dükkanı" ve "Avlu" gibi yapımlarda rol almıştır.

Oğuzhan Uğur, Türkiye'de geniş bir takipçi kitlesi olan tanınmış bir kişilik olmuştur. Hem komedi yeteneği hem de YouTube'daki başarısıyla dikkat çekmektedir.
 
Üst Alt