• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ayşegül Yıldız: Babam yaşasaydı İbrahim Tatlıses ile olmayabilirdim!

Nova

Forum Üyesii

İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız, 2011'de dünyaevine girmiş, kızları Elif Ada'yı evliliklerinin ikinci yılında kucaklarına almışlardı. Ünlü çift, 2013'te boşanmaya karar vermişti. 'Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece' programına konuk olan Yıldız, boşandıktan sonra dost kalmayı başardığı ve kızları için sık sık bir araya geldiği eski eşi hakkında konuştu.

"HASTANEYE GİDENE KADAR HAYAYTTA OLDUĞUNA İKNA OLMADIM"

Sunucunun 2011 yılında yaşanan olayı hatırlatıp, "Tatlıses'in vurulduğunu duyduğun ilk an ne hissettin? sorusunu yönelttiği Yıldız, şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

"TATLISES HAYATIMA GİRMEYEBİLİRDİ"

Ayşegül Yıldız, "Babanı çok erken kaybetmemiş olsaydın İbrahim Tatlıses'i sığınacak bir liman olarak görmeyebilir miydin? sorusuna ise şöyle yanıtladı:

Alıntı Metni
Eski eşi Derya Tuna’yı acı gününde yalnız bırakmadı!

"İBRAHİM BEY'İ KORKULACAK BİRİ OLARAK GÖRMEDİM"

41 yaşındaki bir çocuk annesi Yıldız, "Ben İbrahim Bey'i sevdim. İnsanlar bunu ısrarla kabul etmek istemediler. 'Hayır, bu bunu sevmemiştir. Şunun için yanındadır' gibi. Niye? Aşkın gözü kördür. Ben İbrahim Bey'i korkulacak bir adam olarak görmedim. İbrahim Bey okuduğum okula gelir, kantinde otururduk ve çorba içerdik" ifadelerini kullandı.

"CANIM BABAMA, CANIM ANNEME TEŞEKKÜR EDERİM"

Geçtiğimiz aylarda dokuz yaşına giren ve anne-babasıyla birlikte doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Elif Ada, kutlamada çekilen kareleri annesi tarafından kontrol edilen Instagram hesabına yüklemişti. Elif Ada, anne ve babasına olan sevgisini fotoğrafların altına düştüğü; "Bir yaşıma daha girdim. Canım babama ve canım anneme çok teşekkür ederim, sizi çok seviyorum" notuyla dile getirmişti.

"SENİ SEVİYORUZ KIZIM"

İbrahim Tatlıses, kızının duygusal sözlerine, “Biz de seni seviyoruz kızım, sen bizim bir tanemizsin” diyerek karşılık vermişti. Ayşegül Yıldız ise “İyi ki doğmuşsun bebeğim, gözümün nuru, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum” yorumunu yapmıştı.

"BABAM ELLERİYLE BESLER"

Sonrasında Elif Ada, babasıyla birlikte kahvaltı yaparken çekilen fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Babasının elleriyle yemek yedirdiği Elif Ada Tatlıses, gönderisine, "Canım babam elleriyle besler" mesajını yazmıştı.

İbrahim Tatlıses çaresiz aileye yardım eli uzattı!, Ünlü isimlerin sahne savaşları! Yılbaşı konserlerinin ücretleri dudak uçuklattı

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.