• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Ayrım yapılmasın'

DanieL

Forum Üyesii
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Rennes ile 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu. İşte Jorge Jesus'un sözleri; Bir kere daha Fenerbahçe güzel bir iş çıkardı. Maçın her anı güzeldi. 3-0'dan dönmeniz için inanmanız gerekiyor. Bugün de bunu yaptık. Kazanamadık ama beraberliği sağladık Altay'a gösterilen tepki... Taraftara seslenmek istiyorum; Oyuncular arasında ayrım yapmayın. İyi anlarda bize her zaman destek oluyorlar ama oyuncular arasında ayrım yapılmasını istemiyorum. Bugün Altay'a gösterilen tepki bana gösterilmiş tepkidir. Ben de böyle bir şey istemem. Belirttiğim gibi o tepkiler aynı zamanda bana da yapıldı. Böyle olmamalı. Oyuncular arasında ayrım yapmasınlar çünkü ben yapmıyorum Bizi şaşırttılar Rennes maçın başında bizi şaşırttı, Majer'i oynattığı yer bizi şaşırttı. Defansif kabiliyetimizi sağlayamadık. Arao ve Crespo'nun pozisyonlarını değiştirdik. Majer, Crespo'nun arkasına kaçıyordu sürekli. Rekoru kırmak isterim Zico'nun rekorunu kırmak tabi ki isterim, kazanmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu gösterir. Zico benim arkadaşım, sürekli iletişim halindeyiz. Brezilya'da onunla güzel günler geçirdik

hifa

Bayan Üye
Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.