• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Artık kendi önünden çekilme zamanı geldi

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,578
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Ne demek kendi önünden çekilmek? Bir insan kendi önünde nasıl durabilir ki?

Ben anlatayım siz kendinize bakın ve anlattıklarımla çevrenizi de gözlemleyin.

İlişki durumumu nasıl düzeltirim? Para durumumu nasıl çözerim?

Hastalıklarım nasıl geçer, nasıl daha iyi olurum?

Herkes bir arayış içinde ve farkında mısınız bu arayışın hep dışarıda bir yerde olduğuna inanılıyor. Nasıl daha iyi olurum, nasıl daha iyi kazanırım, nasıl ilişkim düzelir? Sorularının cevapları aranırken hep daha iyi bir iş, daha iyi bir doktor, daha iyi bir eş diye dışarıya bakıyor insanlar.

 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.