• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''Ama öyle, ama böyle takımdan ayrılacak kafayı takmış.''

Rodin

Forum Üyesii
İşte Şahinoğlu'nun açıklamaları; ''Beşiktaş transferde ince eleyip sık dokuyor, ben bu hafta resmi transferlerin başlamasını bekliyorum. Yeni sezon açıldı, yeni sezonun heyecanı var. Sadece futbolcularda değil, futbol kariyerini bitirip antrenörlüğe geçiş yapan Burak Yılmaz da da aynı şekilde heyecan var. Şenol Güneş’in ekibinde ilk mesaisine başladı. Bundan sonra saha kenarında antrenör Burak Yılmaz’ı göreceğiz. Beşiktaş 9 Temmuz’a kadar İstanbul’da olacak, bu tarihten sonra Almanya’ya gidecek. Bu arada 8 gün var, transferlerin hepsinin olmasa da en azından iki tanesinin geleceği hafta olacaktır. Bugün itibari ile Beşiktaş tekrar bir atağa kalkıyor, bu atağı Ceyhun Kazancı daha evvel Barcelona‘yı ziyaret ederek yapmıştı, bu kez farklı bir rota, yine Ceyhun Kazancı ancak rota İngiltere. İngiltere’de bir takım görüşmeler yapacak bu görüşmelerin içinde bir 10 numara transferi de var. Stoper transferi var. Stoper transferinin dışında da daha önce gündeme gelen oyuncularla ilgili temasları olacak. Almanya kampına kadar ben Beşiktaş’ın en azından iki transferini biteceğini bekliyorum. Bunlardan biri stoper, diğeri de orta sahanın hücum yönü kuvvetli bir oyuncusu olabilir. Çünkü hedef on numara transferi. Ben önceliğin bu iki transfere verileceği düşünüyorum. Geçen sene Avusturya kampında, kampın ilk günlerinde Weghorst ve Muleka gelmişti. Yine benzer olacağını düşünüyorum, ikinci etap kampı başladığında diğer transferlerin geleceğini bekliyorum. Beşiktaş’ın ilk 11’e yapacağı transfer sayısı 4 veya 5. 4 oyuncu garanti, 5 i de şöyle söylüyorum Nathan Redmond. Çünkü Redmond Beşiktaş’ın hala imza atmak istediği oyunculardan bir tanesi. Eğer onunla imzalanmazsa bir sağ kanat oyuncusu gündeme gelecek. Şu anki planlarında sağ kanat transferi yok. 2 stoper var çünkü Saiss Beşiktaş’tan ayrılacak, ben bunu aylardır söylüyorum. Ama öyle ama böyle ayrılacak kafayı takmış. Yeni sezonda Saiss'i görme şansınız % 1 civarında. Dolayısıyla orada zaten sağ stoperde bir boşluk vardı, Saiss ayrıldığına göre o bölgeye iki stoper takviyesi yapılacak.''

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.