• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

‘Alnımın teriyle büyüttüm’

BenDeniZ

Bayan Üye
Forum Üyesii

Mesut Yılmaz - Doğa Rutkay, Ortaköy Feriye’de gerçekleşen La Roche Posay markasının etkinliğinde moderatörlük yaptı. Sosyal medyadan gelen eleştirilere tepki gösteren oyuncu, “İkizlerimi büyütürken birçok insan, ‘Şoförleri, aşçıları ve dadıları var. Böyle olsun ben de birçok çocuk büyütürüm’ yorumları yaptıama sadece bir tane yardımcım vardı” şeklinde konuştu.

“Öyle konuşulduğu gibi bir hayatım yok yani” sözleriyle devam eden Rutkay, “İnsanlar kendilerini rahatlatmak için böyle konuşuyor herhalde ama ben alnımın teriyle büyüttüm bebeklerimi” açıklamasında bulundu. Piraye ve Rutkay Kerim’in dört yaşına girdiğini söyleyen oyuncu, “Artık zorlu süreci atlattık diyebilirim. Bize yardım bile ediyorlar” dedi.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.