• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Alli'den acı itiraf; "6 yaşındayken tacize uğradım"

Rodin

Forum Üyesii
Türkiye'de geçirdiği süreçten bahseden Alli, "Türkiye'den döndüğümde sakattım ve ameliyat olmam gerekiyordu. Mental olarak da iyi durumda değildi. Bundan kurtulmak için bir rehabilitasyon merkezine gitmeye karar verdim. Uzun zamandır bundan kaçıyordum ve artık zamanı gelmişti. Her sabah kalkıyorum ve kazanmak için savaşıyorum. Antrenmanda gülümsemek zorunda kalıyorum ama içimdeki savaşı kaybediyorum. 6 haftalık bir tedavi süreci geçirdim. Hayatımdaki en büyük karardı." şeklinde konuştu. "En mutsuz anımı söylemem mümkün" Kariyerindeki düşüşün ne zaman başladığını düşündüğü sorulan Alli, "Kötü gidişatı başlatan tek bir andan bahsetmem doğru olmaz. En mutsuz anımı söylemem mümkün. 24 yaşındayken, Mourinho'nun Tottenham'ın başına geçtiğinde yaşamıştım. Bir sabah kalktım, aynaya baktım ve 24 yaşında futbolu bırakmamayı düşündüm. Bunun için Mourinho'yu veya bir başka ismi suçlamıyorum." ifadelerini kullandı. "Belgeselde yoktu" Alli, "Mourinho belgeselde bana "tembel" dedi ve bunu herkes gördü. Bir hafta sonra gerçekten çalıştığımı gördüğünde ise benden özür diledi ama bu belgeselde yoktu. Kendimi çok ihanete ve hayal kırıklığına uğramış hissettim." dedi. "Annem alkolikti" Kuçük yaşlardan itibaren kötü alışkanlıklara bulaştığını söyleyen Dele Alli, "6 yaşındayken annemin arkadaşı tarafından tacize uğradum. Annem alkolikti. 12 yaşında evlat edinildim. Harika bir aileydi. Benim için çok fazla şey yaptılar. Allah insanları yarattıysa, bunlar o insanlardı." dedi. Alli, "Annemle artık konuşmuyorum. 18 yaşıma geldiğimde gazetelere çıkıp beni evlat edinen aileyi suçladılar. Benden fayda sağladıklarını söylediler. O insanlar ise tüm bunlara rağmen annemle konuşmamı tavsiye etti. Bunu harika insanlar oldukları için yaptılar." şeklinde konuştu.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.