• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Ali Koç, Gazprom'un sponsorluğunu Beşiktaş'ın elinden kaptı

Rodin

Forum Üyesii
Gazprom ile Beşiktaş arasındaki sponsorluk görüşmelerinde aşılamayacak sıkıntılar yok. Ancak bir kaç ay öncesine göre sponsorluk anlaşmasının gerçekleşme ihtimali çok daha düşük. Beşiktaş camiasından bazı isimler Fenerbahçe ile Zenit arasındaki yakınlaşmaya dikkat çekiyor. Başkan Ali Koç'un, "ECA'da, Rusya'ya bir tek ben savundum. Zenit'le ilişkilere çok önem veriyorum" deyip takımı yaz kampı için St.Petersbourg'a götürecek olmasına dikkat çekiyorlar. Beşiktaş'ın Gazprom anlaşmasını Ali Koç'un bozduğunu savunuyorlar. Fenerbahçe başkanının Gazprom sponsorluğunu kendi takımına almaya çalıştığını iddia ediyorlar. Zenit'in sahibi ve başkanı aynı zamanda Gazprom'un da başkanı. Rus ekibi depremzedeler için İstanbul'a geldiğinde Ali Koç, Zenit başkanını özel olarak ağırlamış kendisine hediye vermişti. Kaynak: Fotospor

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.