• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Alex Abrines: Pablo Lasonun Ayrılığından Kötü Kokular Alıyorum

YapraK

Forum Üyesi
Bayan Üye

Barcelonalı Alex Abrines, Real Madrid koçu Pablo Lasonun ayrılığına değindi.

by Eurohoops Team / [email protected]

Kariyerinde 2011 ile 2022 yılları arasında Real Madridi çalıştıran koç Pablo Laso, bu süreçte İspanyol devini yeniden eski güzel günlerine taşımıştı.

Fakat geçtiğimiz sezon kalp krizi nedeniyle bir süre görevinden uzak kalan Laso, kulüp kararıyla Real Madriddeki görevinden ayrılmıştı. Bu ayrılığın nedeni ise 54 yaşındaki çalıştırıcının sağlık durumu olarak açıklanmıştı. Daha sonrasında Pablo Lasonun yerine yardımcısı Chus Mateo getirildi.

Real Madridin ezeli rakibi Barcelonada forma giyen başarılı oyuncu Alex Abrines, Marcaya verdiği demeçlerde Pablo Lasonun ayrılık sürecine değindi:

Pablo Lasonun ayrılışında kötü kokular var. Beni en çok şaşırtan şey, kulübün onunla yollarını ayırma şekliydi. Laso, medyaya çıkıp sağlık sorunlarını inkar etmek mecburiyetinde kaldı.

Kariyerinde bir süre Chus Mateoyla çalışan Abrines, Mateonun Madridde taşları yerinden oynatacağını düşünmüyor:

Malagada onunla birlikteydim. Madridde uzun yıllardır görev alıyor. Laso ve oyuncularıyla bu kadar çok şey paylaştığını düşünürsek takımın oyun tarzının değişeceğini sanmıyorum.

BertaN

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.