• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Akşener: Millet İttifakı’nın iki büyükşehri kazanmasının fikir babası Koray Aydın’dır

Emre ESMER

Moderatör
Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Öncelikle bir şey anlatmam lazım. Biz yeni kurulmuş bir partiyiz. 2017’de pek çok zorlukla, iftiraya uğrayacak ve buna direnerek ayakta kalmış, üçüncü seçimine giren bir partiyiz.

Kurulma tarihimiz yeni ama bu partiyi oluşturan herkesin uzun bir siyasi mücadele geçmişi var. Bu partinin en büyük özelliği, her bir gönüldaşımızın bir hissesinin olduğu bir alan olmasıdır. Benim sahip olduğum hisseyle, Ankara’da herhangi bir üyenin hissenin değeri aynıdır.

2018’de biz o seçime girmemiş olsaydık, AK Parti’nin Meclis’teki çoğunluğu bitmiş olmazdı. Eğer bizim grubumuz olmasaydı, AK Parti Anayasa’yı değiştirecek çoğunluğu elde ederdi.

Millet İttifakı’nın iki büyükşehri kazanmasının fikir babası, samimiyetle söylüyorum Koray Aydın’dır. Eylemi yapan da biziz.

Burada bahsettiğimiz şey şu. Türkiye için egosundan vazgeçen insanlarız.

,Bizden sonra Türkiye’deki siyaset değişti. Onun için Recep Bey en çok bana ve arkadaşlarıma iftira atıyor.

Kılıçdaroğlu inşallah cumhurbaşkanımız olacak. Ama unutulmaması gereken bir şey var. Sadece iki parti olarak iki ayrı logoyla seçime gidiyoruz. Benim adımı görmeyeceksiniz. Ama İYİ Parti’nin güneşine oy vereceksiniz.

Yani biz, herhangi bir partinin logosu altında seçime girmiyoruz. Hiç de öyle girmedik. 14 Mayıs akşamına kadar ikna ettiğiniz her kardeşinize bunu söyleyeceksiniz.Parlamenter sistemin konuşulacağı son seçimdir bu. İYİ Parti’yi birinci çıkaracağız, Sayın Kılıçdaroğlu’nu da cumhurbaşkanı seçeceğiz.

Ayrıntılar geliyor...

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.