• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Ahmet Nur Çebi'yi takdir ettim. Duruş budur"

Rodin

Forum Üyesii
Beşiktaş'ın halen bir ikincilik şansı var. Fenerbahçe'nin elinden şampiyonluğu alan Galatasaray, ikinciliği de alıp Beşiktaş'a verebilir. Bu bakımdan Fenerbahçe'nin Aslantepe'de puan alması gerekiyor. Beşiktaş'ta herkesin söylediğini söylemeliyim; keşke Şenl hoca daha erken gelseydi. Ama bu yazıda benim için aslan payı başkan Ahmet Nur Çebi'ye. Federasyon başkanı Mehmet Büyükekşi'nin 'Beni destekleyin' diye gönderdiği mektubu imzalamadan geri yollamasını takdirle karşıladım. Duruş budur. Ahmet Nur Çebi'yi tebrik ediyorum. Beşiktaş'ın kadrosuna baktığımızda... Gelecek sezon için şunu söyleyebilirim: Seneye iyi bir stopere ve oyun kurucu bir orta sahaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kiralıklarını da korursa bu mevcut kadronun seneye banko şampiyonluğa oynayacağına inanıyorum. NOT: Yeniçağ yazarı Şerafettin Tilki, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda tekrar aday olmak isteyen başkan Mehmet Büyükekşi'nin Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye mektup yazarak destek istediğini ortaya çıkarmıştı. Çebi'nin de bu mektubu aynen geriye yolladığını da belirtmişti. Şansal BÜYÜKA / Yeniçağ

BaLTAZAR

Forum Üyesii
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.