• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Acun Ilıcalı, eşi Ayça Çağla Altunkaya ile Oğulcan Engin'in davetinde boy gösterdi

Artur

Forum Üyesii

Seda Sayan ile Sinan Engin'in 1990-1995 yılları arasında yaptığı evlilikten dünyaya gelen Oğulcan Engin'in, Cihangir'de yer alan mekanının beşinci yılı için özel bir davet düzenlendi.

Davete; Ezgi Mola, Berrak Tüzünataç, Burak Çelik, İlayda Alişan, Didem Soydan, Hazal Subaşı ve Acun Ilıcalı gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

"ANNEM BURAYA EN AZ GELEN MÜŞTERİM"

Oğulcan Engin, "Çok heyecanlıyım, beş yıl nasıl geçti anlamadım. Bu süreçte Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı bana çok destek oldu. Annem gelemedi ama aradı, gelmediği için çok üzüldü. Anneannemin küçük bir rahatsızlığı vardı, onunla ilgileniyor. Küçük bir sitem edeyim, annem buraya en az gelen müşterim, 2 kere geldi. Annemi memnun etmek de zordur" dedi.

Engin'in sevgilisi İlayda Alişan ise "Mütevazi olmaya gerek yok, Oğulcan'ın 10 parmağında 10 marifet var. Çok gururluyum onun için, burası benim de gözbebeğim, içeri girince huzur bulduğum bir yer" şeklinde konuştu.

"VARLIK İÇERİSİNDE BAŞARILI OLMAK DAHA ZOR"

Acun Ilıcalı, davete 4 Eylül'de dünyaevine girdiği Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte katıldı. Oğulcan Engin'den övgü dolu sözlerle bahseden Ilıcalı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Acun Ilıcalı'dan romantik açıklama! 'Düğünü A'dan Z'ye Çağla'yı mutlu etmek için yaptım'
İlayda Alişan ile Oğulcan Engin'den 'evlilik' cevabı! 'Bizi utandırmayın'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.