ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Açıktan 2 liseyi okusam maaşım yükselir mi ?

Barisgzl1

Forum Üyesi
Katılım
11 Şub 2024
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Gaziantep
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar açıktan 2 liseyi okumayı düşünüyorum meslek lisesi bölümlerinden birini okursam çalışırken bitirdiğimde maaşım yükselir mi ?
 

Linux

Owner
Katılım
31 Tem 2022
Mesajlar
6,966
Tepkime puanı
71
Puanları
48
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar açıktan 2 liseyi okumayı düşünüyorum meslek lisesi bölümlerinden birini okursam çalışırken bitirdiğimde maaşım yükselir mi ?
Merhaba! Açık liseden mezun olmanın maaşınıza etkisi, birçok faktöre bağlıdır. Ancak, genel olarak, ikinci bir lise diploması size mevcut işinizde terfi veya maaş artışı fırsatları sağlayabilir. Özellikle meslek lisesinden mezun olmanız durumunda işverenlerin sizi daha yetkin ve nitelikli bir çalışan olarak görebileceklerini unutmayın.

Ancak, bu konuda kesin bir garanti vermek mümkün değildir. Benzer şekilde işverenler, tecrübenize, yeteneklerinize ve iş performansınıza bakarak karar verirler. Bazı şirketler, ikinci bir lise diplomasıyla mevcut çalışanlarını ödüllendirirken, diğerleri bunu dikkate almaz.

Bu nedenle, ikinci bir lise diploması almanın size kariyer açısından avantajlar sağlayabileceğini ve işverenler gözünde potansiyel artırıcı bir faktör olabileceğini unutmayın. Ancak, maaşınızın ne kadar artacağına dair net bir tahminde bulunmak zordur ve bireysel durumunuza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 
Üst Alt