• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''3-5 güne göreceksiniz dedi sponsoru bekliyoruz..''

Aaryan

Forum Üyesii
Serdar Ali Çelikler; Beşiktaş'a baktığın zaman elinde iyi bir nüve var. Ali Ece; Var ben yok demiyorum ya ben şampiyon olabilecek bir takımı söylüyorum. Serdar Ali Çelikler; Yine de Şenol Güneş var. Bu takıma iyi bir stoper ile devre arasına kadar rahat gidersin. Devre arasından sonra da bakarsın. Ali Ece; Bakarsın Coutinho' mu oluyor Talisca'mı oluyor tekrar bakarsın. Serdar Ali Çelikler; En çok neye kızıyorum? 3-5 güne göreceksiniz dedi sponsoru bekliyoruz... Ali Ece; Son olarak söylemek istediğim bir kere taktik disipline uyan, Şenol Güneş'in geliştirdiği, ligin ilk maçına göre çok daha iyi yerleşen, iyi oyunu bilinçli oynayan bir takım vardı. Yıllar önce söyledim, Necip'e hiç kızmayacağım, geçen sene ilan ettim dedim ki; stoper oynatılıp, hata yaparsa hiç kızmayacağım. Ben onu her yere artı bir yazıyorum. Benim derdim şu; örneğin Galatasaray ya da Fenerbahçe ile puan puana girdin, o derbi şampiyonu belirleyecek son haftaları diyelim, orada bir zaman Necip Sow'u kaçırmış ve gol olmuştu bunun benzeri olursa ben Necip'e kızmayacağım ama şampiyonluk gitmiş olacak. Kime kızacağınızın bir önemi yok. Okan Buruk Galatasaray'da en azından bir çevre tarafından eleştiriliyor, tartışılıyor. İsmail Kartal Fenerbahçe'de daha göreve başlamadan acaba mı falan diyenler vardı %10 olsa da var. Şenol Güneş şu anda güven endeksi vardır ya Beşiktaş taraftarının güven endeksi %90'dan fazla... En fazla güvenildiği zaman çünkü haksız gönderildi, ondan sonra o başarılar tekrarlanamadı, Avrupa'da özellikle Sergen Yalçın Türkiye'de başarılı oldu ama Avrupa'da olamadı. Şenol Güneş'te bıraktı artık yaylalar, Trabzonspor, doğduğum büyüdüğüm yeri filan beni burada en çok seviyorlar, ben anladım artık kariyerimin geri kalanında çokta iyi teknik direktörlük yapıyor. Şenol Güneş, oyuncular üzerine düşeni çok fazlasıyla yaptı, daha fazlasının olması için bu takımın daha iyi, daha iddialı, şampiyonluğa daha yakın olması için ligde, Avrupa'da başarı hedefine yönetiminde üzerine düşeni yapması gerekiyor. Benim bütün derdim, sıkıntım bu.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.