• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Nisan’da, 81 ilde eğitime devam

omeralt

Forum Üyesi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) takvimine göre tatil Ramazan Bayramı ile birleşecek ve 9 günlük aranın ardından ders zili 24 Nisan Pazartesi günü çalacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okullarda ikinci ara tatil öncesi son ders gününü Ordu Altınordu ilçesinde Durugöl Şehit Bayram Gümüş İlkokulu’nda öğrencilerle karşıladı. İki büyük depremden etkilenen bölgelerin de içinde bulunduğu illerde 10 Nisan’dan bu yana 79 kentte eğitim öğretim normalleşmiş olduğunu söyleyen Özer, “24 Nisan itibariyle 81 ilde, merkez ve ilçelerde hiçbir eksiklik kalmadan eğitim öğretimin kaldığı yerden devam edecek.”

Eden

Forum Üyesii
Güzel paylaşım, çok teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.