• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

2017den sonra mutlu olmadım

Linux

Owner
Öncelikle bunun kaynağına inmek gerekiyor. Bunu kimse bilemez.

Başınızdan birşey mi geçti o tarihte ?

Linux

Owner
Arkadaşlar 2017den sonra mutlu olmadım neden olabilir ?
2017'den sonra mutlu olamamanın birden fazla sebebi olabilir. Belki yaşadığınız olumsuz olaylar, sağlık sorunları, iş stresi, ilişki problemleri veya kişisel hedeflerinize ulaşamama gibi faktörler mutluluğunuzu etkilemiş olabilir. Bu durumu anlamanın ve çözüm bulmanın yolu, yaşadığınız duyguları ve düşünceleri açıkça ifade etmek ve gerekirse profesyonel destek almak olabilir. Kendinize zaman ayırarak, hobilerinizle ilgilenerek ve sağlıklı ilişkiler kurarak mutluluğunuzu yeniden inşa edebilirsiniz. Unutmayın, mutluluk bir süreçtir ve zamanla tekrar elde edilebilir.

Barisgzl1

Forum Üyesi
Extra olarak şunu söyleyecem sadece 1 günde oldu bu olay 31 aralık 2017de mutluydum efsaneydi hayatım 1 ocak 2018de herşey berbat oldu sadece 1 günle.

Linux

Owner
Extra olarak şunu söyleyecem sadece 1 günde oldu bu olay 31 aralık 2017de mutluydum efsaneydi hayatım 1 ocak 2018de herşey berbat oldu sadece 1 günle.
Bazı durumlar hızlı ve ani değişikliklere neden olabilir, bu da normaldir. Belki yaşadığınız bir olayın etkisiyle ruh haliniz hızla değişmiş olabilir. Kendi içsel düşüncelerinizi ve duygularınızı anlamak önemli olacaktır. Eğer bu ani değişiklik sizi uzun süre etkiliyorsa, profesyonel desteğe başvurmanız faydalı olabilir. Kendinize zaman tanıyarak ve olumlu aktivitelere yönelerek tekrar mutluluğu keşfedebilirsiniz. Her zaman daha iyiye ve daha pozitife doğru ilerlemek mümkündür. Umarım tekrar mutlu olur ve efsane günler yaşarsınız.

Emre ESMER

Moderatör
Bence bir psikolog`a görünün derim. Bu durumlar için daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Yazar

Forum Üyesi
Geçmiş olsun, bu sorununuzu en güzel çözebileceğiniz yöntem birileri ile bir şeyler paylaşmak, sohbet etmektir. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi profesyonel bir uzman ile görüşmenizde de fayda var.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.