• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

''2 iyi maç oynar, Tribüne çağrılır..''

Rodin

Forum Üyesii
''Bu transferin 3 boyutu var, isteyen takım, sahibi olan takım, bir de oyuncu tarafı var. Hatta bir de Şenol Hoca’yı da dahil edelim 4 tane tarafı var. Şenol hoca Ozan’ı ister mi? bence ister. Ben kimsenin bundan şüphesi olacağını zannetmiyorum. Ozan şu anda Hull City‘de oynarken seneye Şenol Güneş’le birlikte Beşiktaş’ta şampiyonluğa oynamak ister mi? bence ister. Hull City’nin ister istemez kısmına geçiyorum, ilişkilerle çözülebilir mi?evet çözülebilir. Beşiktaş taraftarının tabii ki bu transfere tepkisi olabilir, bununla ilgili yorum yapmak benim haddim değil ama şunu söyleyebilirim, buna benzer süreçleri daha evvel her takımda gördük. Daha evvel sorun yaşayan oyuncular kulüplere transfer oldular, en yakın örneği Abubakar sorunlu gitmişti, nasıl gittiğini hatırlayın, sonra tekrar transfer oldu. Ve yeniden taraftarın sevgilisi oldu. Ozan Tufan transferi gerçekleşir gelir, Beşiktaş’a 2 tane iyi maç oynadıktan sonra, tribüne çağrılan ilk oyuncu olmaz ama ikinci olarak onu çağırırlar. Katkısından dolayı da Şenol Hoca’ya teşekkür ederler. Bu transfere çok büyük anlamlar yüklemeye gerek yok.''

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.