• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

19 Eylül 2023 Salı burç yorumu - Günlük burç yorumları

bluepaw

Forum Üyesi
Katılım
25 Ara 2022
Mesajlar
471
Puanları
16

Bugün ne yapılabilir? Bugün zevklerde ve maddi konularda biraz daha dengeli ve akılcı olmaya çalışalım. Kazançlı olabilecek fırsatlar da var. Ancak aşırı istekler, arzular yüzünden israf da söz konusu olabilir. Bugün iş hayatında, detay ve organizasyon gerektiren konularda daha dikkatli olmaya çalışalım. Fedakarlıkta bulunmamız gerekebilir.

Nelerden kaçınmalı? Yakın çevremiz oldukça hareketli. Bugün görüşmeler, ziyaretler ve haberler gündemimizi fazlası ile meşgul kılmakta. Aynı anda birden fazla konu ile ilgilenmek durumundayız. Ancak özellikle öğle saatlerinde yanlış değerlendirmelere, fazla hayalci olmaya açığız. Parasal konularda, ilişkilerimizde sınırlarımızı bilmeye özen gösterelim.

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.