• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

108 kilo veren Aslı Samat'tan aşk hayatı açıklaması

Nova

Forum Üyesii

Aslı Samat, 2015 yılında setlere adım atmış ve bir dönem aşırı kiloları ile gündemde yer almıştı. 173 kiloya kadar ulaşan Aslı Samat, 6 sene önce mide ameliyatı geçirdi ve sonrasında 65 kiloya kadar indi.

Samat, "Kilo verince hayatınız nasıl değişti?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

"ESKİDEN BİR EV ALINABİLİRDİ"

"Estetik operasyonlara ne kadar para harcadınız?" sorusu da yöneltilen 31 yaşındaki oyuncu, "Kaç para harcadığımı hiç hesaplamadım. Bu elden alıp, bu elden doktora veriyorum. Eskiden bir ev alınabilirdi harcadığım miktara. Ben mecburdum, aslında 'estetik' diyoruz ama sağlıkla ilgili bir şey bu" şeklinde konuşmuştu.

"HER ŞEY DIŞ GÖRÜNÜŞ"

Yaklaşık 300 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından spor paylaşımları da yapan ve son haliyle gündem olan Aslı Samat, "Erkeklerin zayıfladıktan sonra size karşı davranışları değişti mi?" sorusu üzerine, "Karşı cinsin eskiden bir davranışı yoktu, şimdi var. Çünkü eskiden ben yoktum ama şimdi varım. İyi bir şey mi bundan emin değilim. İnsanları kandırmanın da bir anlamı yok. Aşk sevgi... Her şey ilk baktığında dış görünüş. Hala balık etli olabilirim ama artık var olduğumu hissediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"SEN HAYIRDIR!"

Daha önce yaptığı bir açıklamada "Sabah kalkıyordum, pizzayla kahvaltı yapıyordum. Hiçbir şey yoksa bile makarna yiyordum" sözleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, "10 senedir tanıdığım biri bana açılsa, ona 'Sen hayırdır' derim. Bu saatten sonra bana açılanlar yeni tanıştığım kişiler oluyor" diye konuşmuştu.

"ÇOK İYİ İLERLİYOR HER ŞEY"

Aslı Samat, geçtiğimiz gece Asmalımescit'teki Room Pera adlı mekanda arkadaşlarıyla birlikte keyifli ve saatlerce sohbet etti. Samat, gazetecileri kırmayarak soruları yanıtladı.Samat, "Çok iyi ilerliyor her şey. Başrolde Şifanur Gül'ün en yakın arkadaşını oynuyorum. Drama olarak ön plana çıkan bir dizi büyük bir haz duyarak oynuyorum. 31 yıldır bunu bekliyormuşum, ağladığım sahneleri acı çektiğim sahnelerde hissederek oynuyorum" dedi.

"İYİ BİR PROJE OLDU BİZİM İÇİN"

"Komedilerde oynamak çok zevkliydi" diyen oyuncu şöyle devam etti; "Yeni bölümlerde eğlenceli espirili komik sahneler de olacak tabii ki ama her zaman sadece bunu oynamak bizim için çok kısıtlayıcı oluyor. Cemal Şan ile çalışma da çok keyifli o da bizi çok destekliyor iyi bir proje oldu bizim için."

Aslı Samat verdiği kilolarla tanınmaz halde

"ESKİ SAYFAYI KAPATTIĞIMDA BAKACAĞIZ"

Gazetecilerin "Aşk hayatınızda biri var mı?" sorusuna Samat, "Bu tarz sorulara cevap verdiğimde dönüp dolaşıp beni buluyor. Büyük konuşmuş oluyorum, kendimle ilgili eski bir sayfayı yüzde yüz kapatamadığım için kapattığımda bakacağız artık ona" diye konuştu.

Verdiği kilolarla bambaşka bir görünüme kavuşan ünlüler...

(Ümit Erdim)

(Feyza Civelek)

(Yeşim Ceren Bozoğlu)

(Pelin Öztekin)

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Tugbu

Forum Üyesi
Bayan Üye
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.